Strona główna >> Oferta >> Sonnenkraft >> System COMFORT PLUS      dół 
Nowoczesność to energia słoneczna - ekonomiczna, i co ważniejsze - ekologiczna

Systemy solarne Sonnenkraft
       Solarny system COMFORT PLUS

Rozwiązanie COMFORTz firmy SONNENKRAFT jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich , którzy szukają wydajnego, kompaktowego urządzenia solamego, które będzie w pomagać w ogrzewaniu :

  • dla dobrze zaizolowanych domów system pokrywa zapotrzebowanie:
    - dla ogrzewania - do 50%,
    - dla ciepłej wody - do 80%
  • woda użytkowa poprzez użycie specjalnego modułu świeżej wody,
  • krótki czas montażu,
  • zwarta zabudowa w kotłowni.

Opis działania systemu

Zasada działania jest taka sama jak w zestawie COMFORT z różnicą taką, że grupa solarna przystosowana jest do obsługi większej ilości kolektorów (15 ÷ 50 m2) z dodatkową funkcją warstwowego ładowania zasobnika, zapewniającą niemalże natychmiastowe korzystanie z ciepłej wody użytkowej po włączeniu się kolektorów. Kocioł zastąpiono kominkiem z płaszczem wodnym lub piecem ozdobnym z płaszczem wodnym.

Formularz zgłoszeniowy
Austriacka firma Sonnenkraft - największy producent systemów solarnych - poszukuje firm Instalacyjnych chcących specjalizować się w systemach ogrzewań słonecznych.

Nowości
Świeża woda ze Słońca - ulepszony moduł świeżej wody FWM35 jest najlepszym rozwiązaniem do wytworzenia ciepłej wody, i posiada Jeszcze więcej zalet...

System COMPACT
Rozwiązanie systemu COMPACT optymalizuje moc i zapotrzebowanie energii, jest przez to najlepszym wyjściem jeżeli chodzi o najwydajniejsze wykorzystanie siły słońca.

System COMBI
Rozwiązanie COMBI z firmy SONNENKRAFT oszczędza czas i pieniądze i jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli myślimy o rozbudowie i renowacji.

System COMFORT
Rozwiązanie COMFORT jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich , którzy szukają wydajnego, kompaktowego urządzenia solamego, które będzie w pomagać w ogrzewaniu.

System COMFORT PLUS
Rozwiązanie COMFORT PLUS jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich , którzy szukają wydajnego, kompaktowego urządzenia solamego, które będzie w pomagać w ogrzewaniu.

O firmie  |  Oferta  |  Referencje  |  Promocje  |  Kontakt  |  Dojazd      góra 
Projekt i wykonanie
MULTITECHNIKA - Technologie Internetowe