Strona główna >> Oferta >> Sonnenkraft      dół 
Nowoczesność to energia słoneczna - ekonomiczna, i co ważniejsze - ekologiczna

Systemy solarne
            Sonnenkraft

Przedstawiamy firmę Sonnenkraft z siedzibą St. Veit am Glan największego producenta systemów solarnych w Europie.

O wielkości i prestiżu firmy świadczy fakt sprzedaży ponad 20.000 gotowych systemów. Firma Sonnenkraft bardzo wcześnie przekonała się, że przyszłość należy do energii słonecznej. Obierając wąską specjalizację - zajmując się tylko systemami solarnymi w przeciągu 10-ciu lat osiągnęła pozycję lidera technicznego w Europie.

Ceny energii cieplnej ciągle rosną, kryzysy światowe pokazują nam, że rynek energii potrafi być nieprzewidywalny, dlatego też kolektory słoneczne pozwolą nam na korzystanie z czystej energii mądrze oszczędzając.

Proponowane systemy to kompletne zestawy nadające się do montażu zarówno w nowobudowanych budynkach, jak również przy renowacji już istniejących. Prosta zabudowa, wysoka jakość i korzystna cena, powodują, że Sonnenkraft jest często wybierany.

Sonnenkraft oferuje Państwu gamę różnych produktów dostosowanych do Państwa potrzeb i tak np:

  • niewielkie zestawy do 10 mkw kolektorów zapewniające 70% wody użytkowej rocznie,
  • zestawy do 15 mkw kolektorów zapewniające 80% wody użytkowej i 30% ogrzewania rocznie,
  • większe zestawy powyżej 15 mkw kolektorów zapewniające 80% wody użytkowej i 50% ogrzewania rocznie z możliwością grzania basenu.

Nowoczesność to energia słoneczna, ekonomiczna i co ważne ekologiczna, która jest alternatywą dla przyszłości (zakładając 1 mkw kolektora nie musimy spalić 1000 l oleju).

Formularz zgłoszeniowy
Austriacka firma Sonnenkraft - największy producent systemów solarnych - poszukuje firm Instalacyjnych chcących specjalizować się w systemach ogrzewań słonecznych.

Nowości
Świeża woda ze Słońca - ulepszony moduł świeżej wody FWM35 jest najlepszym rozwiązaniem do wytworzenia ciepłej wody, i posiada Jeszcze więcej zalet...

System COMPACT
Rozwiązanie systemu COMPACT optymalizuje moc i zapotrzebowanie energii, jest przez to najlepszym wyjściem jeżeli chodzi o najwydajniejsze wykorzystanie siły słońca.

System COMBI
Rozwiązanie COMBI z firmy SONNENKRAFT oszczędza czas i pieniądze i jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli myślimy o rozbudowie i renowacji.

System COMFORT
Rozwiązanie COMFORT jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich , którzy szukają wydajnego, kompaktowego urządzenia solamego, które będzie w pomagać w ogrzewaniu.

System COMFORT PLUS
Rozwiązanie COMFORT PLUS jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich , którzy szukają wydajnego, kompaktowego urządzenia solamego, które będzie w pomagać w ogrzewaniu.

O firmie  |  Oferta  |  Referencje  |  Promocje  |  Kontakt  |  Dojazd      góra 
Projekt i wykonanie
MULTITECHNIKA - Technologie Internetowe