Strona główna      dół 

witamy...

na stronach internetowych firmy
Technika Grzewcza J.Szymczyk

Systemy solarne Sonnenkraft

Systemy solarne Sonnenkraft

Ceny energii cieplnej ciągle rosną, kryzysy światowe pokazują nam, że rynek energii potrafi być nieprzewidywalny, dlatego też kolektory słoneczne pozwolą nam na korzystanie z czystej energii mądrze oszczędzając.

Proponowane systemy to kompletne zestawy nadające się do montażu zarówno w nowobudowanych budynkach, jak również przy renowacji już istniejących. Prosta zabudowa, wysoka jakość i korzystna cena, powodują, że Sonnenkraft jest często wybierany.

Systemy grzewcze i sanitarne REHAU

Decydując się na nasz system decydują się Państwo nie tylko na rury grzewcze z przyszłością, lecz również na partnera posiadającego Know-How w dziedzinie obróbki polimerów.

Systemy grzewcze i sanitarne REHAU oferują rzemiosłu, handlowi, oraz projektantom inteligentne, wybiegające w przyszłość rozwiązania.

Kotły ATMOS

ATMOS jest to jeden z największych europejskich producentów kotłów na węgiel i drewno. Asortyment składa się ze zgazujących kotłów na drewno (od 14 do 100 kW) oraz na węgiel i drewno (od 18 do 80 kW). Wyroby te wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród użytkowników drewna opałowego i instalatorów.

Najtańsza energia
                 grzewcza!!!

Analiza spalin

Miło nam poinformować Państwa o działalności związanej ze sprzedażą i serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym analizatorów spalin firmy MRU.

Prawidłowy pomiar!!!

Przydomowe biologiczne
                     oczyszczalnie ścieków

Nasze życie zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Piękne kuchnie i łazienki, nowoczesne pralki ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie, powodują, że żyje się przyjemniej. Coraz częściej uświadamiamy sobie jednak, że na jakość naszego życia ogromny wpływ ma zdrowe środowisko naturalne. Biologiczne oczyszczalnie firmy ROTH wnoszą istotny wkład w jego zachowanie.

,

subskrypcja...

Chcesz otrzymywać pocztą elektroniczną informacje o nowościach lub promocjach? Zapisz się na naszą listę subskrypcyjną.

Imię, nazwisko, firma:

telefon, fax:

e-mail:

zapisz wypisz

O firmie  |  Oferta  |  Referencje  |  Promocje  |  Kontakt  |  Dojazd      góra 
Projekt i wykonanie
MULTITECHNIKA - Technologie Internetowe