Strona główna >> Firma      dół 
Siedziba Techniki Grzewczej
w Gliwicach przy ul. Lipowej

O firmie...

Firma “Technika Grzewcza J.Szymczyk” - Jarosław i Anna Szymczyk powstała w 1981 roku jako firma wykonawcza. Początkowy okres działalności obejmował wykonawstwo tradycyjnych wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o., gazu oraz sieci miejskich. Bogaty park maszynowy oraz fachowa kadra pracownicza szybko zdobyły sobie uznanie na gliwickim rynku izolacyjnym.

W roku 1990, idąc za potrzebami rynku i wykorzystując możliwości jakie przyniosły ze sobą zmiany ustrojowe, firma przekształciła się w prężnie działającą hurtownię urządzeń grzewczych stając się niejednokrotnie bezpośrednim importerem urządzeń wielu czołowych producentów branży grzewczej.

Od początku swojej działalności handlowej firma nastawiła się na profesjonalną obsługę instalatorów zapewniając im pomoc techniczną, dostęp do najnowocześniejszych na rynku urządzeń oraz szereg bezpłatnych szkoleń i materiałów techniczno-handlowych, a także na kompleksową obsługę klientów indywidualnych, począwszy od doradztwa technicznego poprzez projekt do realizacji instalacji. Jesteśmy także firmą, która najwcześniej zajęła się projektowaniem i wykonywaniem ogrzewania podłogowego. Mamy wielu zadowolonych klientów. Nasze projekty oparte są na materiałach firmy REHAU - sprawdzonego producenta rur PE-Xa.

Swą stabilną pozycję na rynku firma zawdzięcza w głównej mierze profesjonalnej obsłudze oraz pewnym i renomowanym partnerom handlowym. W tym miejscu nie można wspomnieć o firmie REHAU - czołowym producencie systemów instalacyjnych do c.o., ciepłej i zimnej wody oraz kanalizacji. Z REHAU firma nasza podjęła współpracę w 1991 roku. Od tego czasu organizujemy regularne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników REHAU. W połowie lat 90-tych “Technika Grzewcza J.Szymczyk - J. i A. Szymczyk” stała się największym dystrybutorem tychże systemów w naszym regionie. Pozycji lidera sprzedaży REHAU nie oddaliśmy do dnia dzisiejszego.

W roku 1998 firma nasza, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, podpisała umowę z Bankiem Ochrony Środowiska w sprawie udzielania niskoprocentowych kredytów na realizację przedsięwzięć energooszczędnych, zapewniając w ten sposób swoim klientom możliwość bezgotówkowego zrealizowania zamierzonych inwestycji.
Od 1998 roku jesteśmy członkiem “Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji”.

Proponując klientowi instalację centralnego ogrzewania, wodociągową i kanalizacyjną uwzględniamy także potrzeby w zakresie filtrowania wody, zarówno pod względem mechanicznym jak i chemicznym.

 

Inwestorzy, którzy nam zaufali, są zadowoleni
z naszych usług.

Nasza firma stara się być obecna na wszystkich większych targach branżowych.

O firmie  |  Oferta  |  Referencje  |  Promocje  |  Kontakt  |  Dojazd      góra 
Projekt i wykonanie
MULTITECHNIKA - Technologie Internetowe